Aniołki na indywidualne życzenie :,wstążeczka, winietka z tekstem - aniołki jako podziekowanie dla gości  na ślub/komunie/urodziny itp

Mamy końcową kwotę uzbieraną przez wolontariuszy Fundacji "Portal Fm Pomagamy Dzieciom" dla WOŚP.

4265.64 zł
Dziękujemy wszystkim z całego serca!

Polityka Ochrony Danych Osobowych

Pobierz pliki

Fundacja " Portal Fm - Pomagamy Dzieciom "
KRS. 0000429891      Regon. 146268270        
NIP.7743213412

konto. 95 1020 3974 0000 5302 0245 5939

siedziba fundacji : ul. Dojazd 13          09 - 400 Płock  
( wjazd od Kilińskiego)
tel 601073766 
26 kwietnia w Fundacji "Portal Fm-Pomagamy Dzieciom”

Cenisz zdrowie? Biegasz, spacerujesz, jeździsz rowerem? 

To również pomagasz!

 To słowa skierowane do mieszkańców Płocka. Dziś padały z ust naszych wyjątkowych gości: Prezydenta Miasta Płocka pana Andrzeja Nowakowskiego, redaktora sportowego radia eska pana Bogdana Wolnego i PTT DELTA - pana Sebastiana Dymka. Bogdan Wolny przeprowadził wywiad do TV kablowej naszego miasta z przedstawicielami fundacji panem Piotrem Nosarzewskim - prezesem i panią Beatą Kowalską – wiceprezes. Przybliżył w jakim celu zbieramy pozytywną energię, dla kogo i na co zostanie przeznaczona wygrana. Opowiedział w skrócie o działaniach, prowadzonych bezpłatnych zajęciach i uchylił rąbka tajemnicy- plany na wakacje. Obaj panowie- pan prezydent i pan S.Dymek pochwalili się już zdobytymi dla dzieciaków kilometrami pokazując swoje załączone aplikacje na telefonach komórkowych.
Goście mogli też zobaczyć fragment zajęć prowadzonych przez naszych nauczycieli-wolontariuszy.
Dzisiejsze spotkanie zachowano nie tylko w kadrze kamery ale też i obiektywie aparatu fotograficznego.Dzięki przychylności pana Jakowskiego- właściciela firmy Fotojakowscy o naszych działaniach usłyszy, zobaczy więcej osób.

 Może czas na integrację?

 W końcu wszysycy jesteśmy mieszkańcami Płocka i mamy wspólny cel- pomagajmy sobie.
Następnym dzisiejszym dla nas ważnym wydarzeniem było przekazanie kartek pisanych przez naszych podopiecznych, wolontariuszy i wszystkich ludzi, którzy chcieli przez słowa przelane na papierze być chociaż przez chwilkę obecni w sercach chorej na białaczkę Natalii ze Stargardu Szczecińskiego. Wśród kartek są życzenia od samego pana prezydenta Płocka. Na ręce pani Anny Góra przekazaliśmy również pluszaki i szczere życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Natalio jesteśmy z Tobą .
Wspierając uzdolnienia staramy się rozwijać zainteresowania naszych podopiecznych promując ich "małe dzieła sztuki" nie tylko na terenie fundacji ale i na zewnątrz
organizując wystawy i biorąc udział w różnych konkursach plastycznych.W konkursie ogłoszonym przez Klub Osiedlowy "Dworcowa" nasza podopieczna Julia Piórkowska została wyróżniona w pracy " Wiosenne plenery". 
GRATULUJEMY