Aniołki na indywidualne życzenie :,wstążeczka, winietka z tekstem - aniołki jako podziekowanie dla gości  na ślub/komunie/urodziny itp

Mamy końcową kwotę uzbieraną przez wolontariuszy Fundacji "Portal Fm Pomagamy Dzieciom" dla WOŚP.

4265.64 zł
Dziękujemy wszystkim z całego serca!

Polityka Ochrony Danych Osobowych

Pobierz pliki

Fundacja " Portal Fm - Pomagamy Dzieciom "
KRS. 0000429891      Regon. 146268270        
NIP.7743213412

konto. 95 1020 3974 0000 5302 0245 5939

siedziba fundacji : ul. Dojazd 13          09 - 400 Płock  
( wjazd od Kilińskiego)
tel 601073766 

Finał I konkursu ekologicznego " Nakrętka na Wagę Zdrowia "

2013-06-13 08:42:56, komentarzy: 0

Dbaj o ekologię, to Ci wyjdzie na zdrowie"

/ Łukasz Barański ucz Gim 4 w Płocku/

 

            11 czerwca 2013 roku odbyło się podsumowanie projektu i konkursu " Nakrętka na Wagę Zdrowia", którego inicjatorem była nasza fundacja.

Celem tego programu było podejmowanie działań ekologiczno-charytatywnych. Zaowocowało to wieloma wspólnymi działaniami, między innymi z  instytucjami oświatowymi.  Pragnąc mieć swój udział w ochronie środowiska fundacja przez swoje przedsięwzięcia  uświadamiała dzieciom i młodzieży, że każdy z nas jest częścią przyrody i obowiązkiem jest dbanie o nią. Ponadto akcje te miały za zadanie przybliżenie wszystkim potrzebę recyklingu. W związku z tym został zorganizowany i ogłoszony placówkom szkolnym i przedszkolnym konkurs na największą ilość zebranych nakrętek plastykowych.  Ogłoszenie wyników  odbyło się w Gimnazjum nr 4 im. Obrońców Płocka 1920 r. w Płocku.

Dyplomy i nagrody zostały wręczone przez prezesa fundacji pana Piotra Nosarzewskiego i  naszą przedstawicielkę  panią Halinę Rączkowską oraz dyrektora gimnazjum nr 4  pana Arnolda Densta. Również wyróżniono osoby, które najbardziej zaangażowały się w propagowanie naszego konkursu wśród swoich kolegów, koleżanek szkolnych i znajomych namawiając do zbierania surowców wtórnych. Galę prowadziły uczennica Gimnazjum nr 4,  wolontariuszka Ewelina Chmielewska i uczennica III LO w Płocku Natalia Sawicka przedstawicielka fundacji. W ramach współpracy uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Płońska pod kierunkiem pani Doroty Przyborowskiej  przygotowali inscenizację " Dbajmy o przyrodę" a pani Iwona Kobylańska- nauczycielka Zespołu Szkół nr 2 w Płocku  ze swoimi uczniami przygotowała piosenki o tematyce ekologicznej. Zaproszeni goście z miejscowych  szkół,  przedszkoli i z powiatu płockiego mogli obejrzeć krótkie przedstawienie "Jaś i Małgosia w ekologicznym  lesie"  przygotowane przez uczniów Gimnazjum nr 4 w Płocku.

Na zakończenie uroczystości zaśpiewano wspólnie piosenki ekologiczne i zrobiono pamiątkowe zdjęcia.

 

w kategorii wiekowej 7-12 lat

I m.  zajęła Szkoła Podstawowa nr 21 w Płocku

II m. Świetlica Miejska "Przytulisko" w Płocku oraz Klub Profilaktyki Środowiskowej  „ Przyjaciele”

III m. Szkoła Podstawowa w Rogozinie

 

w kategorii przedszkole

I m - Przedszkole "Ekoludki w Płocku

II m- Niepubliczne Przedszkole "Modrzewiowa" w Płocku

III m - Przedszkole "Kolorowe Kredki" w Płocku

 

Wśród dzieci i młodzieży za ekologiczną postawę wyróżniono Aleksandrę Walecką i Jakuba Kwasiborskiego oraz  Aleksandrę Przeworską . Dodatkowo podziękowanie za zbieranie nakrętek poza konkursem  otrzymali uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Dobrzynia nad Wisłą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz