Fundacja „Portal Fm - Pomagamy Dzieciom"

OGŁOSZENIE O OTWARCIU LIKWIDACJI FUNDACJI

OGŁOSZENIE O OTWARCIU LIKWIDACJI FUNDACJI

Projekt 2023

Projekt 2023

Dla Dominika Podziękowanie

Post na facebooku: Kliknij tutaj!

Zmiana czasu otwarcia

W dniach 25.07 - 05.08.2022 ze względu na czas wakacji Fundacja oraz Charytatywny Bazarek Efemek czynne wyłącznie w poniedziałki, środy i piątki.

Od 8.00 do 14.00

Za utrudnienia przepraszamy.

Lipiec 2022 - Tydzień nieobecności

W dniach 18.07 (Poniedziałek) - 22.07 (Piątek) drzwi naszej organizacji pozostaną zamknięte.

Przepraszamy za niedogodności.


Wszelkie rzeczy przynosić proszę dopiero od soboty.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Finał Konkursu Mazowsze - Czysta Kraina

Finał konkursu Mazowsze Czysta Kraina już 10 czerwca, w godzinach 10-14 (kontakt w celu ustalenia indywidualnej godziny).

Zapraszamy placówki,  które wzięły w nim udział do kontaktu z panią Ola Radaszkiewicz 

Tel 669565199

Tania rodzinna wycieczka z Fundacją

(Po więcej informacji zapraszamy pod wskazany numer telefonu)

Kolonie w Zakopanym

Zapraszamy do zapisów

ILOŚĆ MIESC OGRANICZONA

Detektywi Przyrody 2022

01.02 - 31.12.2022

Na ich cześć

(patrz grafika)

Detektywi Przyrody

16.01.2021 - 31.12.2021

Świąteczna Kromka Chleba

Zbiórka Żywności dla Płockich Bezdomnych

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane 3/3

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane 2/3

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane 1/3

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane

Informacja

W ramach konkursu Mazowsze Czysta Kraina nakrętki od placówek oświatowych przyjmujemy wyłącznie od ulicy Dojazd 13

( główne wejście)

Po upominki wykonane w Pracowni Pierre as of Angels działającej przy Fundacji Portal Fm - Pomagamy Dzieciom , zapraszamy wyłącznie od strony ul. Kilińskiego ( od strony świetlicy dla dzieci).

Zapraszamy do Charytatywnego Bazarku Efemek  - wejście od ul. Kilińskiego 

W dalszym ciągu obowiązuje reżim sanitarny , a wiec każdego z Nas obowiązują maseczki, natomiast rękawiczki jednorazowe i płyn dezynfekcyjny zapewniamy dzięki przychylności Prezydenta Miasta Płocka pana Andrzeja Nowakowskiego .

Zapraszamy

Wydarzenia

Wpisy w kategorii: Wydarzenia

Świąteczno i śmieszno

Dzień 9 grudnia był dniem bardzo pracowitym i radosnym. Zajęcia zaczęliśmy bardzo wyjątkowo Pan Piotr Nosarzewski prezes zarządu Fundacji Portal Fm-Pomagamy Dzieciom przekazał dzieciom słodkości które zostaly podarowane naszym podopiecz...

Przedświątecznie

8 grudnia upłynąć pod hasłem Święta tuż tuż. Zaczęliśmy przygotowania do świąt, dekoracje aby nasza sala zajęć wyglądała pięknie, abyśmy poczuli magię zbliżających się świąt.

Mikołajki 2023

2 grudnia dzień Mikołajek zaczęliśmy od warsztatów w pizzerii. Mieliśmy okazję sami skomponować swoją połówkę pizzy którą później przesympatyczni pracownicy pizzeri wypiekli w piecu.

Andrzejkovvo

Andrzejki 25 listopada to zabawa pozwalająca dzieciom w integracji, ćwiczenie współpracy w grupie. Na początku uczestnikom zostało wyjaśniony cel zabawy. Po dyskusji zaczęliśmy zabawę , wróżby , powstały również czarownice :)

Dziecięce muzykowanie

24 listopada podczas zajęć muzycznych upłynął na śpiewaniu piosnek, kolęd ale również zabaw dziecięcych. Tematem było "Dziecięce muzykowanie"

Gipsówki na choinkę

Zajęcia plastyczne 17 listopada to Pejzaż zimowy/ozdoby choinkowe . Uczestnicy zajęć tworzyli prezenty i ozdoby świąteczne. Początek zajęć to tworzenie choinek później zawieszki gipsowe które będą piękną ozdobę na choinki.

Wszyscy Świeci plastycznie

W sobotę 28 października nawiązując do zbliżającego się dnia Wszystkich Świętych oraz pamiętając o tych których z nami już nie ma ale są w naszej pamięci wybraliśmy się na pobliski cmentarz w celu zapalenie znicza światełka.

Pada śnieg

27 październik upłynął pod hasłem Pada śnieg, pada śnieg. Początek zajęć przebiegł na zabawach muzycznych. Przypomnieliśmy piosenki zimowe jak i świąteczne. Czas przygotowań do świąt nadchodzi małymi krokami.

Dzień Strachu

"Dzień strachu" - 21 październik straszna sobota tak mówiły uczestnicy na początku zajęć ale na koniec zajęć zmieniły zdanie to była bardzo udana i radosna sobota. Na początku była rozmowa o emocji o strachu. Po rozmowie nastąpiła św...

Posypane obrazki

20 października upłynął pod hasłem "Posypane obrazki". W czasie zajęć zostały wykonane prace przy użyciu barwionej soli. Uczestnicy również wykonali dodatkowo dekorację, ozdoby na następne zajęcia które odbyły się następnego dnia.

Ptaszeńce

W dniu dzisiejszym 14 października, jak przystało na jesień rozmawialiśmy na temat: Jakie ptaki możemy spotkać w mieście, lesie itp. Odgadywaliśmy nazwy ptaków. Dyskutowaliśmy jak możemy pomóc im.Powstały przepiękne rysunki.

Jesienny nastrój

13 października minął w radosnej atmosferze. Zajęcia muzyczne zaczęliśmy od dyskusji nt. jesiennej muzyki, nastroju, pogody. Cały czas towarzyszyła nam jesienna muzyka w czasie której powstały muzyczne instrumenty.

Rajd Pieczonego Ziemniaka

7 października spędziliśmy w terenie na Rajdzie Pieczonego Ziemniaka organizowanym przez PTTK. Trasa nie była trudna wiodła trochę między blokami a również dróżkami leśnymi. Na miecie czekał na nas przepyszny pieczony ziemniak. W rajdzie...

Sałatkowy talerz

W sobotę 30 września tematem przewodnim był Sałatkowy talerz oraz Dzień Chłopaka. Warsztaty kulinarne jak to dzieci mówią są mega, sami zobaczcie jak świetnie się bawimy w czasie warsztatów. Przed przystąpieniem zostało przypomniane jak...

Listowie

Dnia 29 września odbyły się zajęcia plastyczne. Tematem były liście. Po dyskusji na temat jesieni, rodzajów, kształtów liści wykonaliśmy prace plastyczne liśćmi w roli głównej ale zalazł się też grzybek.

Streetworkerowo

W miesiącu wrześniu odbyły się cztery spotkania z młodzieżą i dziećmi w ramach streetwokera. Można nas było spotkać w parku, w okolicach alei Roguckiego. W czasie spotkań rozmawialiśmy m.in. o czasie wolnym, o niebezpieczeństwach czyhaj...

Spacerek miastowy

W dniu dzisiejszym 16 września udaliśmy się na spacer/rajd po naszym mieście Płock. Na początku w grupach stworzyliśmy mapy.Po omówieniu zasad poruszania się po drodze wyruszyliśmy w teren. Zadaniami m.in. było stworzenie bukietu ze spotka...

Jesień malowana muzyką

W piątek 15 września 2023 odbyły się zajęcia muzycznie w nieco innej odsłonie "Jesień muzyką malowana". Po zapoznaniu dzieci z tematem został przeczytany list od Pani Jesień, która piękne kolory niesie.

Bezpieczeństwo wokół nas

W dniu 9 września odbyliśmy rozmowy nt bezpieczeństwa, poruszania się po drodze, komunikacją miejską, imprez masowych, wspólnej zabawy. Po dyskusji udaliśmy się na Piknik Rodzinny organizowany przez Komunikację Miejską w Płocku. W trakcie...

Słuchaj i tańcz

Dnia 8 września odbyły się zajęcia muzyczne "Słuchaj i tańcz". Dzieci i młodzież na początku zajęć wybierały i zdecydowały o wyborze piosenek na konkurs muzyczny (szczegóły wkrótce), wysłuchaj i wymrucz.