Fundacja „Portal Fm - Pomagamy Dzieciom"

Projekt 2023

Projekt 2023

Dla Dominika Podziękowanie

Post na facebooku: Kliknij tutaj!

Zmiana czasu otwarcia

W dniach 25.07 - 05.08.2022 ze względu na czas wakacji Fundacja oraz Charytatywny Bazarek Efemek czynne wyłącznie w poniedziałki, środy i piątki.

Od 8.00 do 14.00

Za utrudnienia przepraszamy.

Lipiec 2022 - Tydzień nieobecności

W dniach 18.07 (Poniedziałek) - 22.07 (Piątek) drzwi naszej organizacji pozostaną zamknięte.

Przepraszamy za niedogodności.


Wszelkie rzeczy przynosić proszę dopiero od soboty.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Finał Konkursu Mazowsze - Czysta Kraina

Finał konkursu Mazowsze Czysta Kraina już 10 czerwca, w godzinach 10-14 (kontakt w celu ustalenia indywidualnej godziny).

Zapraszamy placówki,  które wzięły w nim udział do kontaktu z panią Ola Radaszkiewicz 

Tel 669565199

Tania rodzinna wycieczka z Fundacją

(Po więcej informacji zapraszamy pod wskazany numer telefonu)

Kolonie w Zakopanym

Zapraszamy do zapisów

ILOŚĆ MIESC OGRANICZONA

Detektywi Przyrody 2022

01.02 - 31.12.2022

Na ich cześć

(patrz grafika)

Detektywi Przyrody

16.01.2021 - 31.12.2021

Świąteczna Kromka Chleba

Zbiórka Żywności dla Płockich Bezdomnych

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane 3/3

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane 2/3

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane 1/3

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane

Informacja

W ramach konkursu Mazowsze Czysta Kraina nakrętki od placówek oświatowych przyjmujemy wyłącznie od ulicy Dojazd 13

( główne wejście)

Po upominki wykonane w Pracowni Pierre as of Angels działającej przy Fundacji Portal Fm - Pomagamy Dzieciom , zapraszamy wyłącznie od strony ul. Kilińskiego ( od strony świetlicy dla dzieci).

Zapraszamy do Charytatywnego Bazarku Efemek  - wejście od ul. Kilińskiego 

W dalszym ciągu obowiązuje reżim sanitarny , a wiec każdego z Nas obowiązują maseczki, natomiast rękawiczki jednorazowe i płyn dezynfekcyjny zapewniamy dzięki przychylności Prezydenta Miasta Płocka pana Andrzeja Nowakowskiego .

Zapraszamy

Wydarzenia

Wpisy w kategorii: Wydarzenia

Spacerek miastowy

W dniu dzisiejszym 16 września udaliśmy się na spacer/rajd po naszym mieście Płock. Na początku w grupach stworzyliśmy mapy.Po omówieniu zasad poruszania się po drodze wyruszyliśmy w teren. Zadaniami m.in. było stworzenie bukietu ze spotka...

Jesień malowana muzyką

W piątek 15 września 2023 odbyły się zajęcia muzycznie w nieco innej odsłonie "Jesień muzyką malowana". Po zapoznaniu dzieci z tematem został przeczytany list od Pani Jesień, która piękne kolory niesie.

Bezpieczeństwo wokół nas

W dniu 9 września odbyliśmy rozmowy nt bezpieczeństwa, poruszania się po drodze, komunikacją miejską, imprez masowych, wspólnej zabawy. Po dyskusji udaliśmy się na Piknik Rodzinny organizowany przez Komunikację Miejską w Płocku. W trakcie...

Słuchaj i tańcz

Dnia 8 września odbyły się zajęcia muzyczne "Słuchaj i tańcz". Dzieci i młodzież na początku zajęć wybierały i zdecydowały o wyborze piosenek na konkurs muzyczny (szczegóły wkrótce), wysłuchaj i wymrucz.

Z bajką w świecie

Dnia 2 września zaczęliśmy zajęcia tematem „Z bajką w świecie dzieci”. Bajki w dużej mierze wpływają na wyobraźnię młodego człowieka, mają również wpływ na wrażliwość emocjonalną. W czasie zajęć toczyły się bajkowe rozmow...

Sady Klemensa

Wczorajsza sobotnia 05.08.2023 pogoda nas nie rozpieszczała ale nic nam nie pokrzyżowało świetniej zabawy w Sadach Klemensa. Jak już wcześniej pisaliśmy zaczęliśmy od warsztatów i zabaw z animatorem. Słoneczko uśmiechnęło się do nas i ...

Dzień Olimpijski

Ostatnią sobotę lipca tj. 29.07 spędziliśmy na wspólnej zabawie w czasie "Dnia Olimpijskiego".

Skakalce gonialce

W miesiącu lipcu odbyły się dwa spotkania 24 i 25.07 z młodzieżą i dziećmi w ramach streetworkera, jedno spotkanie odbyło się w okolicach Alei Roguckiego, drugie zaś Park na Zdunach. W czasie spotkania odbywały się dyskusje nt. spędzani...

Pij zdrowo żyj zdrowo

W dniu 22 lipca 2023 po dyskusji nt. "Pij zdrowo, żyj zdrowo - soki warzywne i owocowe" udaliśmy się na pobliski plac zabaw. Tego dnia uczestniczyliśmy również w grze miejskiej organizowanej przez Książnicę Płocka " W dzikie wino zaplątani...

Balonowy szał

1 lipca po dyskusji o kotach, korzystając z pogody udaliśmy się na pobliski plac zabaw Ogród Jordanowski, gdzie po zabawie na konstrukcjach odbyła się bitwa balonowa.

Muzealne piechury

06.05.2023 zajęcia upłynęły pod hasłem „Dzień Muzeów/Dziecięca noc Muzeów”. W trakcie zajęć m.in.: rozwiązywaliśmy zagadki, były przeróżne zabawy.

Świat oczami dziecka

Dnia 3 czerwca hasłem było „ Świat oczami dziecka/ – Poznajemy nowy region kraju”. Raniutko wyruszyliśmy do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Na miejscu czekał na nas przewodnik który opowiadał o zwierzętach, ich konkretnych hist...

Gipsowe szaleństwo

Dnia 2 czerwca w trakcie zajęć plastycznych wykonywaliśmy samodzielnie odlewy z gipsu w oczekiwaniu na przeschniecie figurek malowaliśmy już wcześniej przygotowane gipsówki.

Zdrowe dziecko

27 maja upłynął nam na rozmowach o "Piramida żywieniowa -Zdrowe Dziecko", po dyskusji o zdrowym żywieniu u daliśmy się na spacer po historycznych Borowiczkach.

Chusta w dłoń

Muzyczne zabawy z chustą animacyjną pod tym hasłem minęły nam zajęcia muzyczne dnia 26 maja. W tracie zabaw były m.in: bieganie dokoła, taniec z chustą, stań na kolorze, tańcząca chusta, fale itp.

Owocowe zwierzątka

20 maja odbyły się zajęcia kulinarne: "Smaki lata -Bananowe szaleństwo, Owocowe zwierzątka".

Malowanie farbą

19 maja w trakcie zajęć plastycznych pt: "Malowanie farbą" powstały przepiękne prace, wykonany dzięki nitce, foli bąbelkowej itp. Podczas zajęć panowała bardzo miła atmosfera.

Streetszał

W maju odbyły się cztery spotkania działania streetwokerskie (12,16,29, 30). Pierwsze spotkanie odbyło się w okolice ul. Dworcowej, drugie Park przy ul. Kazimierza Wielkiego, trzecie Aleja Roguckiego, czwarte Park na zdunach. W czasie zabaw pogo...

Karaoke FM

05.05.2023 odbyły się zajęcia muzyczne "Karaoke", które miały na celu rozbudzanie pozytywnego stosunku do muzyki; kształtowanie osobowości twórczej i aktywnej.

Muzyka pędzlem malowana

"Muzyka pędzlem malowana" pod takim hasłem minęły nam zajęcia muzyczne 28 kwietnia.