Fundacja „Portal Fm - Pomagamy Dzieciom"

Dla Wiktorii

Witamy kochani , podopieczni przekazując swoje pluszaczki wsparli Wiktorię w akcji 100 licytacji dla Wiktorii, kupujący zasilili konto Wiktorii na sumę 108 zł

Dziękujemy serdecznie 

Niezaadaptowane pluszaczki będą jeszcze dostępne w tych licytacjach do 31 grudnia. Zachęcamy , to tylko 1 zł . 

https://www.facebook.com/media/set/...

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA FANPAGE FUNDACJI na Facebooku

Dzieci Dzieciom

Kochani  kolejna nasza prośba. Wiktoria prosi Was o wsparcie .

Chcemy wraz  z naszymi podopiecznymi, których wzruszył los Wiktorii przygotować mega pakiet licytacji - nasze dzieciaki od siebie, rodziny , znajomych , przyjaciół przekażą na licytacje 100 pluszowych misiów.

Ruszamy z licytacjami od 16 listopada a ostatnie 20 listopada. Każdego dnia ruszy 20 licytacji. Każdy Miś będzie licytowany od 1 zł.

Bądźcie z  nami , Wiktoria was potrzebuje .

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane 3/3

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane 2/3

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane 1/3

Eko Osobowość Roku 2019 rozdane

Informacja

W ramach konkursu Mazowsze Czysta Kraina nakrętki od placówek oświatowych przyjmujemy wyłącznie od ulicy Dojazd 13

( główne wejście)

Po upominki wykonane w Pracowni Pierre as of Angels działającej przy Fundacji Portal Fm - Pomagamy Dzieciom , zapraszamy wyłącznie od strony ul. Kilińskiego ( od strony świetlicy dla dzieci).

Zapraszamy do Charytatywnego Bazarku Efemek  - wejście od ul. Kilińskiego 

W dalszym ciągu obowiązuje reżim sanitarny , a wiec każdego z Nas obowiązują maseczki, natomiast rękawiczki jednorazowe i płyn dezynfekcyjny zapewniamy dzięki przychylności Prezydenta Miasta Płocka pana Andrzeja Nowakowskiego .

Zapraszamy

Wydarzenia

Wpisy w kategorii: Wydarzenia

Dzień Latawca

Dnia 10 października 2020r. odbyły się zajęcia pt. ,,Dzień latawca”. Pierwszym etapem zajęć było wykonanie przez dzieci kartek na 8 urodziny chorego chłopca oraz zredagowanie życzeń.

O języku migowym

Dnia 3 października 2020r. podopieczni fundacji zostali powitani przez opiekunów w języku migowym. Po powitaniu przeprowadzono rozmowę kierowaną na temat różnego rodzaju form porozumiewania się. Wychowawcy przybliżyli podopiecznym język mig...

Fundacyjny Dzień Chłopaka

Dnia 26 września 2020r. odbył się "Fundacyjny Dzień Chłopaka". Uroczysty dzień rozpoczął się od zabawy na powitanie "Wszyscy są, witam was "(Pedagogika Zabawy). Po wesołym powitaniu opiekunowie przeprowadzili z dziećmi rozmowę na temat ...

Ochrona Środowiska

Dnia 19 września 2020r. przeprowadzono zajęcia na temat ochrony środowiska. Na zajęcia dzieci zostały zaproszone na wycieczkę do lasu.

Zwierzęta naszymi przyjaciółmi

Dnia 12 września 2020r. odbyły się zajęcia pt. ,,Zwierzęta naszymi przyjaciółmi”, które rozpoczęły się od pogadanki na temat posiadanych przez dzieci zwierząt oraz pytania.

Wakacyjne wspomnienia

Dnia 5 września odbyły się zajęcia pt. ,,Wakacyjne wspomnienia”. Podopieczni pracowali w plenerze, w parku nad Wisłą. Pierwszym etapem zajęć była seria zagadek tematycznych.

Kolejna 8 rocznica Urodzin Fundacji

8 Rocznica Urodzin Fundacji , to praca na rzecz dzieci z Płocka i Powiatu Płockiego

8-lecie Fundacji

8 Urodziny Fundacji Kochani już 8 lat pracujemy na rzecz dzieciaków z Płocka i Powiatu Płockiego. Czas ten pozwolił dostrzec ogromne potrzeby zarówno równowagi społecznej, wykluczenia jak i marginalizacji naszych małych beneficjentów w s...

Śladami odległych przodków - Szlak Piastowski

Dnia 26 lipca odbyła się jednodniowa wycieczka autokarowa, która miała na celu przybliżenie uczestnikom historii początków państwa polskiego, odległe czasy od Piasta do Popiela

W zoo fajnie jest

W dniu 18.07.2020 r. zorganizowaliśmy integracyjna wycieczkę do ZOO. Podopieczni fundacji wraz z rodzicami odbyli ciekawą i inspirującą podróż po płockim ZOO, towarzyszyła nam doświadczona i pełna pasji przewodniczka-pracownik Ogrodu Zoolo...

Lato fundacyjne

Zajęcia rozpoczęły się od zabawy wprowadzającej ,,Powitanie części ciała” oraz przypomnienia zasad bezpieczeństwa.

"W baśniowej krainie"

W dniu 20. 06. 2020 r. odbyły się zajęcia na temat ulubionych baśni i bajek dzieci oraz naszego miasta Płocka.

"Letni Obraz"

Uczestnicy zajęć wykonali piękne ,,letnie” prace przedstawiające ich wyobrażenie na podany temat. Tak powstały wyjątkowe prace przedstawiające pejzaże, drzewa, łąki, zachody słońca nad wodą, leśne i wiejskie widoki.

Dzień Dziecka

Cele: Kształtowanie poczucia radości i zadowolenia podczas święta Dnia Dziecka.

Dzień Kobiet

W dniu dzisiejszym zajęcia miały na celu uczczenie wszystkich kobiet – małych i dużych w dniu ich święta.

Dbamy o jamę ustną

Dzisiejsze zajęcia rozpoczęły się od spotkania z higienistką stomatologiczną panią Agnieszką Gruber, która przeprowadziła z dziećmi warsztaty pt. „Dbamy o jamę ustną”.

Dla "Bursztynowej Przystani"

Piękne chwilę i niezapomniane emocje przeżyliśmy dziś w Szkole Podstawowej nr 3 w Płocku. Fundację reprezentowała Kierownik mgr Aleksandra Radaszkiewicz oraz Andzelika Dąbkowska.

"Moja Miejscowość"

Dzisiejsze zajęcia rozpoczęliśmy od ułożenia puzzli – „Godło Płocka” które następnie samodzielnie pokolorowaliśmy.

Zasłuchani

Janusz Radgowski w naszej fundacji. I wspólne zdjęcia.